המוצרים שלנו


ניהול מערכות מידע ERP פריוריטי

במהלך השנים צברתי ניסיון בהקמה, הדרכה ותפעול שוטף של מספר מערכות מידע פריוריטי במגוון מפעלים, נסיון זה כולל ניתוח תהליכים קיימים, זיהוי כשלים ומתן פתרונות מתקדמים בדגש על פשטות ביצוע לעובד המשתמש ומקסום השימוש במערכת הפריוריטי על ידי פונקציות סטנדרטיות שקיימות במערכת או ע"י פיתוח.

קרא עוד

הטמעת תהליך ספציפי או מודול חדש

הרבה מאוד מפעלים מתחילים לעבוד במערכת המידע באופן חלקי וצריכים אח"כ להטמיע מודולים או תהליכים שלא היו או לא נדרשו בעבר. במצב כזה יש ללמוד את החברה, להכיר את התהליכים ואת הנפשות הפועלות ולהציע פתרון יצירתי להטמעת התהליך החדש .

קרא עוד

פיתוח דוחו"ת, מסכים ופרוצדורות

מערכת הפריוריטי מצטיינת בגמישותה וביכולת שלה לקבל שינויים ותוספות, לא אחת אנו נדרשים לתת מענה לצורך ייחודי שלא קיים בסטנדרט של המערכת, כלומר לפתח ע"י תכנות. כל תכנות דורש אפיון מדוייק ומקצועי, תמחור ע"י תכנת מקצועי ומיומן ורק אז ביצוע ובדיקות. אנשי הפיתוח שלי הם מקצועני פריוריטי שכבר פיתחו אלפי תוספות מיוחדות לשלל חברות במשק.

קרא עוד

תמיכה במשתמשים

כל ארגון שעובד עם מערכת מידע שעובד עם מערכת מידע חייב תמיכה במשתמשים חדשים כותיקים, תמיכה זאת יכולה להיות על בסיס מועד מוגדר במהלך השבוע או לפי קריאה. אנו תומכים בכל האפשרויות ונשמח לתת הצעה לכל אפשרות שתבחרו.

קרא עוד

מערכת זום לעסקים Priority Zoom

זום לעסקים פותחה והותאמה במיוחד לעסקים קטנים שעבדו עד היום ללא תוכנה או עם תחליפים (כגון אקסל, I4U ועוד) . עסקים שרוצים להתקדם ומבינים שהגיעה השעה לעלות מדרגה למערכת מתקדמת. זום לעסקים היא תוכנה אינטגרטיבית בעלת עוצמות רבות בכל תחומי ניהול המידע הארגוני. ניסיוני הרב באפיון והטמעת מערכות מידע – פריוריטי יעמוד לרשותך הלקוח/ה גם בהטמעת זום לעסקים. זום לעסקים פותחה על בסיס הכלים והטכנולוגיה המתקדמים של מערכת PRIORITY. זום לעסקים נותנת מענה רחב לצרכי הניהול בארגונים קטנים אך מאפשרת מעבר עתידי למערכת PRIORITY כשהעסק גדל או מתרחבת הפעילות.

קרא עוד

מודול תחזוקה למפעלים ללא רכישת מודול תחזוקה

הצורך לנהל את "ספר המכונה" קיים מזה שנים אך לרוב אינו מבוצע במערכת ה ERP של המפעל אלא בתוכנות אחרות או ברישום ידני. אחת הסיבות לכך היא עלות המודול שמייב גם את רכישת מודול השירות. הפתרון שאני מציע למשתמשי פריוריטי תעשייתית מבוסס על המערכת הסטנדרטית ללא רכישת המודול (היקר) ותיעוד מלא של כל פעילות התחזוקה כולל התראות על טיפול מתקרב, שמירת מסמכים, ניהול מלאי חלפים, ניתוח צריכת חלפים ועוד...